Шкільна спартакіада з волейболу

Білокуракинська школа №1
30 січня 2010 року в БСШ №1 та ДЮСШ відбулася шкільна спартакіада з волейболу серед учнів 7 – 9 класів. В змаганнях прийняло участь 15 команд. Серед юнаків ЗОШ 1-3 ступеня перше місце зайняла Павлівська школа,  друге місце зайняла БСШ №2,  третє місце - БСШ №1.
Серед дівчат перше місце зайняла Павлівська школа, друге місце зайняла БСШ №1, третє місце БСШ №2. Підготував команди переможців вчитель фізкультури Кожем’яка В.Ф. Серед ЗОШ 1-2 ступеня перше місце серед юнаків зайняла Паньківська школа,  друге місце зайняла Тимошанська школа, третє місце Дем’янівська школа. Серед дівчат перше місце зайняла Олексіївська школа, друге місце зайняла Тимошанська школа, третє місце Коноплянівська школа.
Команди переможці та призери були нагороджені кубками та грамотами сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Білокуракинської райдержадміністрації.